Login | Dont have an account? Sign Up ! | Contact Us
Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас, тому ми обіцяємо поважати і охороняти дані, введені на сайт. Ми рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з Політикою конфіденційності при використанні нашого сайту, послуги або транзакції. Повідомляємо, що використовуючи наш сайт, користувач погоджується з усіма пунктами, описаними в цій Політиці конфіденційності.

Збір і накопичення інформації

Кількість інформації, яку ми збираємо від користувачів, залежить від рівня використання їм сайта. Якщо Ви зареєструєтесь як безкоштовний користувач, ми вимагаємо, щоб Ви вказали тільки правильну і дійсну адресу електронної пошти. Це є обов’язковим пунктом при реєстрації користувачів, решта інформації не є обов’язковою. Якщо Ви зареєструєтесь як преміум-користувач, тоді необхідно вказати Ваш дійсну адресу електронної пошти, ім’я та прізвище, адресу і дані платіжної карти (якщо Ви використовуєте метод оплати за допомогою платіжної карти). Будь-коли Ви зможете змінити свої дані, увійшовши в систему і відкривши відповідну вкладку.

Для безпеки користувачів ми не зберігаємо повну інформацію про платежі на своїх серверах. Дані про платежі розміщуються у наших партнерів, обслуговуючих платежі з метою забезпечення безпеки процедури оплати.

Emske.com використовує зібрану інформацію тільки і виключно для надання послуг, здійснення платежів, ідентифікації і аутентифікації, контакту.

Emske.com не надає Ваших даних третім особам, за винятком наших постачальників послуг. Постачальники послуг можуть мати доступ до персональної інформації, необхідної для виконання їх функцій, але вони не мають права використовувати ці дані для інших цілей.

Для поліпшення якості обслуговування і підвищення рівня задоволеності користувачів ми використовуємо cookie. Це невеликі текстові файли, призначені для зберігання інформації на комп’ютері користувача. Ці файли не є шкідливими ні для Вас, ні для Вашого комп’ютера і даних, тому ми рекомендуємо Вам не відключати їх використання в налаштуваннях своэго браузера.

Виключення відповідальності

Сайт Emske.com не несе будь-якої відповідальності за зміст і думки, висловлені користувачами в коментарях, описах або опублікованих матеріалах. Даний контент є виключно власністю користувачів, від яких він отриманий. Політика конфіденційності зовнішніх сайтів, посилання на які знаходяться на сайті Emske, регулюється окремими положеннями.