Login | Dont have an account? Sign Up ! | Contact Us
Polityka Prywatności

Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego obiecujemy szanować i pilnować danych wprowadzanych w witrynie. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z Polityką Prywatności podczas korzystania z naszej strony internetowej, usługi lub transakcji. Niniejszym informujemy, że korzystając z naszej witryny, użytkownik akceptuje wszystkie punkty opisane w niniejszej Polityce Prywatności.

Gromadzenie i zbieranie informacji.

Poziom informacji jakie zbieramy od użytkowników zależy od stopnia użycia witryny. Jeśli rejestrujesz się jako darmowy użytkownik wymagamy abyś podał tylko prawidłowy i aktualny adres e-mail. Jest to niezbędny punkt podczas rejestracji użytkowników, reszta informacji są opcjonalne. Jeśli zarejestrujesz się jako użytkownik premium potrzebujemy twój aktualny adres e-mail, imię i nazwisko, adres i dane karty kredytowej (jeśli wykorzystujesz sposób płatności za pomocą karty kredytowej). W każdej chwili możesz zmienić swoje dane, logując się i przechodząc na odpowiednią zakładkę.

Dla bezpieczeństwa użytkowników, nie przechowywujemy kompletnych informacji o płatnościach na swoich serwerach. Dane na temat płatności umieszczane są u partnerów obsługujących płatności, aby zapewnić bezpieczne procedury płatności.

Emske.com wykorzystuje zebrane informacje tylko i wyłącznie w celach: świadczenia usług, regulowania płatności, identyfikacji i uwierzytelnienia, kontaktu.

Emske.com nie podaje twoich danych osobom trzecim, za wyjątkiem naszych usługodawców. Usługodawcy ci mogą mieć dostęp do danych osobowych potrzebnych do wykonywania swoich funkcji, ale nie są upoważnieni do wykorzystania tych danych w innych celach.

Do podnoszenia jakości usług oraz zwiększenia zadowolenia użytkowników korzystamy z plików cookie, są to małe pliki tekstowe wykorzystywane do zapisywania informacji na komputerze użytkownika. Pliki te nie są szkodliwe ani dla Ciebie ani dla Twojego komputera i danych, dlatego zalecamy nie wyłączanie ich w ustawieniach przeglądarki.

Wyłączenie odpowiedzialności

Witryna emske.com nie ponosi żadnych odpowiedzialności za treści i opinie wyrażane przez użytkowników w komentarzach, opisach lub udostępnionych materiałach. Treści te są wyłącznie własnością użytkowników, od których pochodzą. Polityka prywatności witryn zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się na stronie Emske jest regulowana osobnymi postanowieniami.