Login | Dont have an account? Sign Up ! | Contact Us
Умови користування сайтом Emske

Будь ласка, уважно прочитайте нижченаведені умови користування перед отриманням доступу або використанням сайту. Наступні умови (регламент) ставляться до використання сайту і всіх матеріалiв і послуг, доступних безпосередньо чи опосередковано на сайті Emske.com

Опис послуги
Сайт Emske.com є платформою, призначеної для надання цифрового контенту. На всi нові продукти або інструменти, запроваджені на сайті і якi розширюють або поліпшують існуючі послуги, поширюється дія цього регламенту. Контент, що розміщується на сайті Emske.com, доступний для всіх користувачів Інтернету, однак, деякі матеріали доступні лише для зареєстрованих користувачів.

Реєстрація та підписка
Ви можете зареєструватися на сайті безкоштовно. Як безкоштовний користувач, Ви зможете отримати доступ тільки до певних місць, але не до всіх функцій та послуг, доступниx на сайті. Після реєстрації створюється обліковий запис користувача, в якому є панель, за допомогою якої користувач може додавати особисту інформацію та керувати своїм обліковим записом, при чому ці дані в будь-який час можна видалити.

Залежно від типу користувача реєстрація може відрізнятися. Для отримання доступу до додаткових ресурсів і послуг, у тому числі можливість завантаження платних файлів, безкоштовний користувач повинен стати преміум-користувачем. Тарифні плани з прейскурантами визначаються на етапі реєстрації на сайті. Преміум-користувачі отримують доступ до розширених функцій або ресурсів сайту після входу на сайт (із зазначенням логіна і пароля) або іншим способом, передбаченим сайтом Emske.com.

Підписка і здійснення оплати за використання сайту
Преміум-користувач зобов’язаний оплачувати періодичну плату за доступ («підписку»), визначену при реєстрації. Період підписки залежить від тарифного плану. В даний час в пропозиції є місячні та річні передплати. Також можна поповнити свiй безкоштовний обліковий запис кредитами на основі передоплати (pre-paid), але в цьому випадку Ви не отримаєте доступу до всіх матеріалів і послуг.

Спосіб оплати
Для оплати за необхідну послугу необхідно мати дійсну платіжну карту, за допомогою якої Ви зможете розрахуватися за придбану послугу. Послугу можна викупити через наших партнерів, обслуговуючих онлайн-платежі (PayPal, PayU). Також Ви можете розраховуватися промо-ваучером, що дає право на знижку навіть до 100%. Повні розрахунки не зберігаються на серверах компанії Emske. Для Вашої безпеки дана інформація зберігається у наших партнерів, які надають платіжні шлюзи. Користувач висловлює згоду на оплату обраним способом, а також бере Регламент. Компанія Emske залишає за собою право виправляти будь-які помилки. Якщо сайт Emske.com не отримає оплати від користувача за послугу і / або ресурси, тоді користувач погоджується оплатити всю заборгованість за допомогою банківського переказу.

Автоматичне продовження абонемента
Абонемент за підписку буде автоматично продовжений на наступний період, аналогічний обраному раніше. Оплата здійснюватиметься шляхом списання коштів з банківського рахунку користувача. Всі абонементи продовжуються у кінці періоду передплати до її скасування користувачем. При використанні послуг компанії Emske, Ви одночасно погоджуєтесь на автоматичне списання коштів з Вашого аккаунта в разі завершення дії договору.

Кредити
Ви можете поповнити свій аккаунт кредитами, вартість яких дорівнює сумі внесених грошей. Внесені Вами грошові кошти залишаються на Вашому акаунті без часових обмежень. Кошти, накопичені на акаунті користувача, не можуть переводитися на його банківський рахунок. Кредити з аккаунта користувача можуть бути використані тільки і виключно для придбання послуг і / або ресурсів на сайті Emske.com.

Промо-акції
В рамках промо-акцій надаються купони і ваучери для використання на сайті. Будь-яка промо-акція, що надає доступ до сайту на рівні промо-користувача, повинна бути використана протягом її дії. Кошти, введені на аккаунт Користувача за допомогою ваучерів або купонів, не можуть бути виплачені.

Iнформація користувача
Користувач зобов’язаний надати актуальну, повну і точну інформацію про банківський рахунок. Необхідно негайно оновлювати інформацію про рахунок, в іншому випадку Ваш метод оплати може бути анульований.

Видалення аккаунта
Користувач може видалити свій профіль в будь-який час. Це можна зробити за допомогою своєi панелі керування або відправити заявку на закриття акаунта. Ми намагаємося відповідати на всі листи якомога швидше. Будь ласка, не створюйте облікових записів, які вже були раніше видалені. Весь вміст аккаунта, включно із зібраними коштами, буде негайно видалено з сайту. Після видалення облікового запису, дані про ного неможливо буде відновити. Користувач, який видалив аккаунт під час дії абонемента, не має права на відшкодування коштів за невикористаний період.

Зміни
Emske залишає за собою право змінювати, обмежувати та / або припиняти виконання надаваних послуг тимчасово або постійно, в будь-який час без попереднього повідомлення користувачів. Ви погоджуєтеся з тим, що сайт Emske.com не несе відповідальності ні перед користувачем, ні перед будь-якої третьої стороною за будь-які зміни, призупинення або припинення надання послуги.

Права на матеріали
Використання даного сайту не дає будь-яких прав власності або участі в якій-небудь частині коду, даних або матеріалів, до яких у Вас є доступ. Ви також зобов’язуєтесь не поширювати та / або не копіювати який-небудь контент, завантажений з сайту. Користувач не можете видаляти інформацію про авторське право або водяні знаки, що містяться в контенті та / або матеріалах. Компанія Emske залишає за собою право відкликати даний дозвіл в будь-який час без вказівки причин.

Передача контенту
Будучи користувачем, що має права завантажувати і публікувати контент, Ви зобов’язуєтесь завантажувати і публікувати контент, автором якого Ви є або маєте дозвіл на його публікацію. Ви погоджуєтеся, що компанія Emske не несе будь-якої відповідальності за розміщений Вами контент і в будь-який момент може видалити його без пояснення причин.

Запитання та коментарі
Якщо у Вас виникли додаткові запитання з приводу регламенту або даного сайту, будь ласка, зв’яжіться з адміністрацією сайту за допомогою контактної форми.

Останні зміни: 1 травня 2014 – Кінець