Login | Dont have an account? Sign Up ! | Contact Us
Warunki Użytkowania Serwisu Emske

Proszę przeczytać poniższe warunki użytkowania starannie przed uzyskaniem dostępu lub korzystaniem z witryny internetowej. Poniższe warunki (regulamin) dotyczą korzystania z serwisu, oraz wszelkich materiałów i usług dostępnych z lub za pośrednictwem serwisu Emske.com.

Opis usługi
Serwis Emske.com jest platformą przeznaczoną do udostępniania materiałów cyfrowych. Wszelkie nowe produkty lub narzędzia wprowadzone w ramach witryny rozszerzające lub uzupełniające obecną usługę, podlegają niniejszemu regulaminowi. Treść zamieszczana w serwisie Emske.com jest dostępna dla wszystkich użytkowników internetu, jednakże do pewnych miejsc serwisu mają dostęp tylko zarejestrowani użytkownicy.

Rejestracja i subskrypcja
Możesz się zarejestrować w serwisie bez żadnych kosztów. Jako darmowy użytkownik, będziesz miał możliwość dostępu tylko do niektórych miejsc, ale nie wszystkich funkcji i usług dostępnych w ramach serwisu. W wyniku rejestracji tworzone jest konto użytkownika, w którym znajduje się panel gdzie użytkownik może uzupełnić informacje o własnej osobie oraz zarządzać swoim kontem, przy czym dane te może w każdej chwili usunąć.

W zależności od typu użytkownika rejestracja może przebiegać także w inny sposób. W celu uzyskania dostępu do dodatkowych zasobów lub usług, w tym możliwości do pobierania odpłatnych plików, użytkownik darmowy musi stać się użytkownikiem premiowanym. Plany subskrypcji wraz z cennikiem zawarte są podczas rejestracji w serwisie. Użytkownicy płatni uzyskują dostęp do wybranych rozszerzonych funkcjonalności lub zasobów serwisu albo po podaniu loginu i hasła (logowanie) albo w inny sposób przewidziany przez serwis Emske.com.

Subskrypcje oraz pobieranie opłat za korzystanie z serwisu
Jako Użytkownik premium zobowiązujesz się wnieść okresową opłatę za dostęp (“subskrypcja”) określoną przy rejestracji. Okres subskrypcji różni się w zależności od planu. Obecnie w ofercie znajdują się zarówno miesięczne oraz roczne subskrypcje. Możliwe jest także doładowania swojego darmowego konta kredytami na zasadzie przedpłaty (pre-paid), lecz nie uzyskujesz w ten sposób dostępu do wszystkich materiałów i usług.

Sposób płatności
Do zakupienia usługi potrzebujesz ważnej karty kredytowej, która zostanie obciążona za wykupioną usługę. Usługę wykupisz za pośrednictwem naszych partnerów obsługujących płatności internetowe (PayPal, PayU). Możesz także zrealizować bon promocyjny upoważniający do zniżek nawet w 100%. Pełne rozliczenia nie są przechowywane na serwerach firmy Emske. Dla Twojego bezpieczeństwa, informacje te przechowywane są u naszych partnerów udostępniających bramki płatności. Użytkownik wyraża zgodę na dokonanie płatności przy użyciu wybranego sposobu płatności oraz akceptacji regulaminu. Firma Emske zastrzega sobie prawo do korygowania wszelkich błędów. Jeżeli witryna Emske.com nie otrzyma zapłaty od użytkownika lub dokonanie zapłaty za usługę i/lub zasoby nie będzie możliwa, to użytkownik zgadza się zapłacić wszystkie należności poprzez przelew bankowy.

Automatyczne przedłużenie abonamentu
Abonament za subskrypcję zostanie automatycznie odnowiony na kolejny okres taki sam jak wybrano poprzednio. Opłata będzie pobierana poprzez obciążenie konta bankowego użytkownika. Wszystkie abonamenty odnawiane są na koniec okresu abonamentowego, aż do momentu odwołania przez użytkownika. Korzystając z usługi firmy Emske, jednocześnie zgadzasz się na automatyczne obciążenie twojego konta w przypadku zakończenia umowy.

Kredyty
Możesz zasilać swoje konto kredytami, gdzie wartość kredytów jest równa ilości wpłaconych pieniędzy. Wpłacone środki na twoim koncie pozostają ważne bez limitu czasowego. Środki zgromadzone na koncie Użytkownika nie można wypłacać na swoje prywatne konto bankowe. Kredyty znajdujące się na koncie użytkownika można wykorzystać tylko i wyłącznie na zakup usług i/lub zasobów na witrynie emske.com

Promocje
W ramach promocji udostępniane są kupony oraz bony do wykorzystania w serwisie. Każda promocja, która zapewnia dostęp na poziomie użytkownika premium do serwisu musi być wykorzystana w czasie określonym przez promocję. Środków wprowadzonych na konto Użytkownika za pomocą bonów lub kuponów nie można wypłacać.

Informacje użytkownika
Użytkownik zobowiązany jest przedstawić aktualne, pełne i dokładne informacje dotyczące rachunku. Należy niezwłocznie aktualizować informacje dotyczące rachunku, w przeciwnym razie twoja metoda płatności może zostać anulowana.

Usuwanie konta
Użytkownik może usunąć swoje konto w dowolnym momencie. Możesz zlikwidować swoje konto w swoim panelu zarządzania lub wysyłając wniosek o anulowanie konta. Staramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości e-mail jak szybko to możliwe. Proszę nie zakładać konta które wcześniej zostało usunięte. Cała zawartość konta wraz ze zgromadzonymi środkami zostanie natychmiast usunięta z serwisu. Nie można odzyskać danych konta po jego usunięciu. Użytkownikowi, który usunął konto podczas trwania abonamentu nie przysługuje zwrot środków za okres niewykorzystany.

Modyfikacje
Firma Emske zastrzega sobie prawo do zmiany, ograniczenia i/lub zaprzestania wykonywanej usługi czasowo lub na stałe, w dowolnym momencie bez powiadomienia użytkowników. Zgadzasz się, że witryna Emske.com nie ponosi odpowiedzialności wobec użytkownika ani jakiejkolwiek strony trzeciej za jakiekolwiek modyfikacje, zawieszenie lub zaprzestanie świadczenia Usługi.

Prawa do materiałów
Korzystanie z niniejszej witryny nie daje żadnych praw własności lub udziału w jakiegokolwiek części kodu, danych lub materiałów do których masz dostęp. Zobowiązujesz się także do nie rozpowszechniania i/lub kopiowania jakichkolwiek treści która została pobrana z serwisu. Użytkownik nie może usuwać żadnych informacji o prawach autorskich lub znaków wodnych zawartych w treści i/lub materiałach. Firma Emske zastrzega sobie prawo do cofnięcia tego pozwolenia w każdym czasie bez podania przyczyny.

Przesyłanie treści
Będąc użytkownikiem który posiada prawa do przesyłania i publikowania treści, zobowiązujesz się do przesyłania i publikowania treści które są twojego autorstwa lub masz zgodę na ich publikację. Zgadzasz się, że firma Emske nie ponosi żadnej odpowiedzialności za umieszczone przez Ciebie treści i w dowolnym momencie może usunąć twoją treść bez podania przyczyn.

Pytania i komentarze
W przypadku dodatkowych pytań dotyczących regulaminu lub strony, prosimy o kontakt z biurem witryny wykorzystując formularz kontaktowy.

Data ostatniej modyfikacji: Marzec 01, 2014
– Koniec –